Senelių šventė Vilniaus r. Lavoriškių vidurinėje mokykloje

„Lai saulė Jūsų židiny ridenąs
Tokia karšta kaip ta ugnis,
Kurią su meile vakarais kūrenat
Užpildę laime mūs mintis.“

Viena iš gražesnių mūsų mokyklos tradicijų yra Senelių dienos šventė. Tai nepaprasta diena ne tik seneliams, bet ir vaikams. Kupinas džiaugsmo akimirkų, šilumos bei pagarbos vyresniesiems renginys šiemet Vilniaus r. Lavoriškių vidurinėje mokykloje vyko vasario 7d.

Nuo pat ankstyvo ryto visi 1 -4 klasių mokiniai su nekantrumu laukė savo senelių. Svečius mokiniai bei jų mokytojai pasitiko savo klasėse, kur ir pristatė savo šventinę programą. Skambėjo dainos, eilėraščiai, akis džiugino įspūdingi šokiai, vaidinimai. Plojimai ir nušvitę senelių veidai bylojo apie tai, kaip seneliai didžiuojasi savo mažaisiais anūkėliais.

Renginio metu visų nuotaika buvo labai gera, netruko juoko, šypsenų, sveikinimų bei apsikabinimų. Seneliai nuoširdžiai dėkojo už dėmesį, bendravimą, palaikymo žodžius. O vaikai žadėjo ne tik per šventę, bet ištisus metus stengtis, kad jų seneliai būtų sveiki ir besišypsantys.

Tikimės, kad šventė visiems paliko šviesius ir neišdildomus įspūdžius.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.