Święto „Powitanie ptaków“

Za oknem marzec. Dni stają się coraz dłuższe. Nad ziemią, jeszcze pokrytą śniegiem, coraz więcej słońca..Idzie wiosna, już wkrótce przylecą ptaki.

Praca, spacer po lesie a nawet pogoda sprawiły, że dzieci miały apetyt, więc wesoło zajadały. Były szczęśliwe, że pomogły ptakom.

Za każdy zbudowany domek uczniowie, zawdzięczając sponsorom, otrzymali skromne upominki. A ptaki na pewno im odwdzięczą pięknymi śpiewami

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.