Dzień Babci i Dziadka

Jedną z najbardziej oczekiwanych i pięknych uroczystości w naszej szkole jest „Święto Babci i Dziadka”. W tym roku ta uroczystość odbyła się 7-go lutego.

Tydzień przed świętem uczniowie wykonali specjalne zaproszenia na uroczyste spotkanie i wręczyli swym dziadkom.

W dniu święta już od wczesnego rana do świątecznie udekorowanych klas zaczęli przybywać dziadkowie. Ich radośnie  spotykali uczniowie wraz ze swymi paniami.

Oczekiwani goście podziwiali ciekawe inscenizacje, słuchali piosenek, wierszy, oglądali tańce w wykonaniu swych wnuków.  Za swój występ uczniowie otrzymali huczne oklaski i szczere słowa podziękowania.

Dużo  pozytywnych emocji u dziadków wywołała gazetka ścienna, która odzwierciadlała życie dziadków i pradziadków, przypominała ich dziecięce i szkolne lata.

Po zakończeniu koncertu dziadkowie wraz ze swymi wnukami zasiedli do stołu i przy herbatce opowiadali swym wnukom o ciekawych przygodach, które przeżyli w latach szkolnych, o swych nauczycielach i wychowawcach.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości, uśmiechu, dumy i miłych wrażeń.

This entry was posted in Imprezy. Bookmark the permalink.