Karnawał Noworoczny

27 grudnia w naszej szkole odbył się tradycyjny bal noworoczny. Pięknie świątecznie udekorowana sala, muzyka, żarty, oklaski rozbrzmiewały od rana aż do późnego wieczora.

Najpierw od 10 rana do południa bawiły się najmłodsze dzieci: uczniowie klas początkowych, przedszkolacy, nauczyciele i oczywiście rodzice. Wszyscy w barwnych maskach, tańce, muzyka, zabawy… Dzieci  miały także okazję oglądać przedstawienie „Alicja w Krainie Czarów”, zaprezentowane przez teatr z Krakowa. I oczywiście odwiedził nas Święty Mikołaj z workiem prezentów.

Dalej do godziny 17.00 na sali wesoło się bawili uczniowie klas 5-8. Wykazali się pomysłowością, przedstawili piękne inscenizacje różnych bajek.

A wieczorem gwarną dziatwę zmienili starsi uczniowie, którzy przygotowali ciekawe gry, konkursy, inscenizacje.

Zabawa trwała do późnego wieczora. Wszyscy byli zadowoleni i szczęśliwi.

Czekamy na kolejną imprezę!

This entry was posted in Imprezy. Bookmark the permalink.