Kovas – mėnuo BE PATYČIŲ

Siekiant atkreipti dėmesį į patyčių problemą visuomenėje kovo mėn. Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje vyko prevencinė akcija „Kovas – mėnuo BE PATYČIŲ“.

Vykdant įvairias veiklas, buvo siekiama padėti mokiniams suprasti, kad bendraudami, toleruodami vieni kitų nuomonę ir gerbdami vieni kitus, būsime laimingesni, saugesni mokykloje ir už jos ribų. Mokiniai buvo raginami atkreipti dėmesį į tam tikras elgesio schemas, pastebėti šalia esančio draugo problemą, taip pat nepamiršti apie pagarbą, toleranciją kitam žmogui. Mokiniai įsijungė į bendrą veiklą – kūrė plakatus tema „Mokykla be patyčių“, analizavo filmukus ir socialines reklamas patyčių tema, dalyvavo pokalbiuose apie draugystę, toleranciją, diskutavo apie patyčių sukeliamas emocijas, visų patyčių formų, tame tarpe ir internetinių patyčių prevenciją.

Socialinė pedagogė Lina Branicka