Konkurs ekologiczny z języka angielskiego

W dniach 24-25 lutego uczniowie II-IV klas gimnazjalnych uczestniczyli w konkursie języka angielskiego, który był organizowany przez Instytut Polityki Ekologicznej. W pierwszym dniu konkursu uczniowie obejrzeli film, który odzwierciedlał najbardziej aktualne problemy ekologiczne doby obecnej. Po obejrzeniu filmu, uczniowie wraz z nauczycielką języka angielskiego panią Eleonorą Maszaro, omówili tematykę i problematykę filmu oraz przyszykowali się do konkursu. Następnego dnia uczniowie przystąpili do zadań konkursowych, mieli możliwość uczestniczyć zdalnie poprzez platformę ZOOM. Za pomocą telefonów komórkowych podłączyli się do programu oraz po wysłuchaniu instrukcji, podali odpowiedzi.

Podczas konkursu uczniowie nie tylko pogłębili swoją wiedzę z języka angielskiego oraz ekologii, ale również treściwie spędzili czas.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.