Dalyvavimas anglų kalbos konkurse

Vasario 24–25 d. IIG, IIIG, IVG klasių mokiniai dalyvavo anglų kalbos konkurse, kurį organizavo Žaliosios politikos institutas. Vasario 24 d. mokiniai turėjo išskirtinę galimybę pamatyti šių dienų ekologinius iššūkius nagrinėjantį dokumentinį filmą anglų kalba „Breaking Boundaries: The Science of Our Planet„. Peržiūrėję filmą, mokiniai kartu su anglų k. vyr. mokytoja Eleonora Mašaro aptarė šį filmą ir jame nagrinėtas temas bei pasiruošė konkursui. Vasario 5 d. jie išbandė savo jėgas protų mūšyje, kuris vyko nuotoliniu būdu per ZOOM platformą. Klausydamas vedėjo instrukcijų, kiekvienas mokinys savo mobiliuoju telefonu jungėsi prie programos ir pateikė atsakymus.

Šio konkurso metu mokiniai lavino anglų kalbos įgūdžius, pagilino ekologijos žinias bei smagiai praleido laiką.