Pirmokų krikštynos

Šių metų lapkričio 30 dieną mūsų mokykloje vyko įspūdinga šventė – Pirmokų krikštynos. Į šventę susirinko nemažai svečių: darželio auklėtiniai, pradinukai, jų tėveliai, mokyklos administracija bei Lavoriškių seniūnijos bibliotekininkės.

Pirmokai parengė šventinį pasirodymą, kurio metu skambėjo įvairūs eilėraščiai, dainos, garsių plojimų sulaukė pirmos klasės mokinių šokiai.

Penktokai savo mažiesiems draugams paruošė mažąjį matematikos, lenkų kalbos, pasaulio pažinimo, kūno kultūros patikrinimą. Tokiu būdu mokiniai patikrino pirmokų sumanumą, skatino dalyvauti linksmose rungtyse. Itin smagi šventės akimirka – proto ir gerumo suteikiantis sirupas, kurio teko paragauti kiekvienam pirmokui. Iškilmingą krikštą atliko mokyklos direktorė, linkėdama vykdyti gero mokinio pareigas, gerai mokytis ir įteikdama pirmoko pasą. Vėliau mokiniai sulaukė sveikinimų bei dovanėlių nuo vyresniųjų klasių draugų, seniūnijos bibliotekininkių. Taigi, nuo šios iškilmingos dienos, iki šiol kiek nedrąsūs pirmokai, tapo tikraisiais Lavoriškių vidurinės mokyklos 1 klasės mokiniais.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.