Edukacinė išvyka į Medininkus

Šių metų spalio 20 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos 1 -4 klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis: V. Uždalevič, L. Pozlevič, H. Rynkevič, V. Rodz, lankėsi Medininkuose.  Įgyvendinant projektą „Pažink savo kraštą“ buvo nuspręsta apsilankyti istorinėje Medininkų pilyje.

Mokiniai turėjo galimybę pamatyti 4 ekspozicijos sales, kuriose  stebėjo eksponuojamas patrankas, akmeninius sviedinius, susipažino su  LDK XIV-XVIII a. ginkluote, X-XX a. pagamintais sidabro dirbiniais.  Ketvirtojo aukšto salėje pradinukai  apžiūrėjo eksponuojamą LR Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko medžioklės trofėjų ir medžioklės peilių kolekciją.

Medininkų apylinkės sužavėjo mokinius ir Juozapinės kalva  bei Aukštąja kalva, nuo kurių viršūnių atsivėrė nuostabaus grožio kraštovaizdžiai.

Tai buvo puiki savo krašto pažinimo pamoka.