Dalyvavimas edukacinėje parodoje „Matematikos magija“

Norint netradiciškai užbaigti mokslo metus gimnazijos mokiniai kartu su matematikos mokytoja Jolanta Radvilienė gegužės 18 dieną dalyvavo išvykstamojoje matematikos pamokoje prekybos ir pramogų centre „Ozas“. Pamokos metu mokiniai apžiūrėjo ir išbandė parodos „Matematikos magija“ eksponatus, atskleidžiančius matematikos grožį ir naudą.

O jų buvo net virš 45! Visi parodos eksponatai yra interaktyvūs – skleidžiantys garsus, judantys, mirksintys, skatinantys žaisti, atlikti tam tikrus veiksmus, mąstyti. Gimnazijos mokiniai susipažino su romėniškų skaičių, tikimybių teorijos, erdvės ir geometrijos magija, atrado matematiką muzikoje ir mūsų kasdienybėje, sužinojo kaip veikia įvairūs matematikos dėsniai, įminė šaškių mįslę, pasvėrė skaičius ir rado daug kitų stebinančių eksponatų.

Parodos metu matematikos grožis dar kartą pasitvirtino!