Šimtadienis

Vasaris – tai mėnuo, kada mokyklose vyksta viena įsimintiniausių mokyklos švenčių –  šimtadienis. 100 dienų iki svarbaus įvykio abituriento gyvenime – egzaminų.  Šiais metais Vilniaus r. Lavoriškių vidurinėje mokykloje šimtadienis vyko vasario 7 dieną. 51 laidos abiturientai iškilmingą šventę pradėjo polonezo šokiu. Salėje susirinkę mokytojai, tėveliai ir mokyklos absolventai stebėjo dvyliktokų koncertą.

Nuoširdžius sveikinimus ir linkėjimus dvyliktokams išsakė mokyklos direktorė Ana Ancevič, auklėtoja Katažyna Misevič bei pirmoji mokytoja Helena Rynkevič. Visos jos pabrėžė, kad šimtadienis tai trumpas stabtelėjimas prieš laukiančius darbus, keliantis malonius rūpesčius.

Simbolinę reikšmę šimtadienio šventėje turi mokyklos rakto perdavimas bei testamento  skaitymas jausnesniems mokyklos draugams. Atlaikę mokyklos šeimininkų atributų ceremoniją, mokyklos vienuoliktokai  prisiekė visada su išskėstomis rankomis sutikti buvusius dvyliktokus.

Po įspūdingo koncerto, kuriame netruko dainų, šokių, palinkėjimų bei geros nuotaikos, abiturientai kartu su mokytojais ir tėvais skubėjo ragauti torto. Tuo tarpu susirinkę mokyklos absolventai bei svečiai turėjo galimybę apžiūrėti mokyklą, pabendrauti su mokytojais ir draugais.

Tikimės, kad graži mūsų mokyklos tradicija švęsti šimtadienius tęsis dar ilgai.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.