Święto Dnia Nauczyciela

Tradycyjnie w październiku świętujemy Dzień Nauczyciela.

W tym dniu w gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach odbyła się uroczystość z tej okazji. Po lekcjach wszyscy udali się do sali, gdzie uczniowie przygotowali koncert, składali życzenia i podziękowania wszystkim nauczycielom, wychowawcom oraz pracownikom administracji za ich niełatwy trud i poświęcenie. Uczniowie  IV klasy gimnazjalnej   wspólnie z wychowawcą, panem Albertem Wołkiem,  przygotowała część artystyczną w postaci scenek, pieśni, a także fimików, które uczniowie wykonali z własnej inicjatywy. Uczniowie pozostałych klas również dołączyli się do pozdrowień i zaśpiewali  nauczycielom wiele wzruszających piosenek. Na zakończenie uroczystości głos zabrała pełniąca obowiązki dyrektora, pani Helena Rynkiewicz, która pozdrowiła nauczycieli z okazji tak wspaniałego święta, życzyła wiele zdrowia i wytrwałości w pracy. Kulminacją uroczystości było wspólne zdjęcie nauczycieli i uczniów IV  klasy gimnazjalnej.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.