Studniówka 2020

W sobotę 1 lutego w gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach odbyła się tradycyjna studniówka maturzystów 56 promocji. Tematem tegorocznego balu studniówkowego były wizje przyszłości naszych maturzystów czyli „Tajemniczy Ogród”.

Uczniowie klasy maturalnej wraz z wychowawczynią oraz zatroskanymi rodzicami czuwali, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. I tak właśnie było! Bal studniówkowy zgodnie z tradycją rozpoczęliśmy polonezem. Pod czujnym okiem widzów zaprezentowane zostały piękne układy choreograficzne, za co maturzyści otrzymali ogromne brawa. Dalej uczniowie przedstawili wspaniały program artystyczny, gdzie ukazali wizje swojej przyszłości, jak również w sposób humorystyczny przedstawili, co czeka naszych nauczycieli za kilka, kilkanaście lat.

Słowa wdzięczności dyrekcji, nauczycielom oraz rodzicom były przeplatane serdecznymi podziękowaniami oraz piosenkami w wykonaniu maturzystów.

Swoich przyjaciół przywitali uczniowie z klasy przedmaturalnej IIIG, którzy złożyli życzenia oraz przygotowali maturzystom kalendarz, co ma przypominać o zbliżającej się maturze.

Nie zabrakło też życzeń maturzystom od dyrekcji, rodziców, pierwszej nauczycielki, którzy życzyli sukcesów oraz powodzenia na maturze. Wychowawczyni klasy IVG, Anna Burbo, zadedykowała słowa z piosenki: „Wiele było dni, wiele było chwil, do utraty sił, ale ważne są jeszcze te dni, których wcale nie znamy, ważne są jeszcze te chwile, na które czekamy.” Życzyła wychowankom, aby tych pięknych chwil w życiu było jak najwięcej. Życzyła również udanej matury oraz by mogli odnaleźć odpowiedni klucz, co otworzy drzwi do przyszłości.

Piękne kwiaty, ogromny tort, pamiątkowe zdjęcia, dyskoteka–atrakcji tego wieczoru nie brakowało. Najważniejsze, że dominował świetny nastrój.

Na zakończenie zabrzmiała piosenka, w której są takie słowa: „Ale to już było i nie wróci więcej.” Zegar maturalny już rozpoczął odliczanie do matury.

Życzymy wszystkim maturzystom, aby owe magiczne sto dni przyniosły szansę na maturalny sukces i życie dorosłe, może często mniej beztroskie, ale jakże oczekiwane i upragnione.

This entry was posted in Imprezy, Naujienos. Bookmark the permalink.