Świąteczne nominacje nauczycieli

Tradycyjnie 5 października świętowaliśmy Dzień Nauczyciela. Uroczystość rozpoczęliśmy od rana. W tym dniu odbyły się nietradycyjne lekcje, które były prowadzone przez „nowo upieczonych“ nauczycieli, czyli uczniów IV klasy gimnazjalnej. Po lekcjach wszyscy udali się do sali, gdzie uczniowie przygotowali pozdrowienia: piosenki, przedstawienia, tańce oraz serdeczne słowa wdzięczności. Nauczyciele na chwilę poczuli się uczniami i wypróbowali swe siły, wykazali wiedzę w wiktorynie.

Aby urozmaicić święto uczniowie postanowili przyznać i wręczyć nauczycielskie nominacje. Nagrody zostały przyznane wszystkim nauczycielom – każdemu w jedynej i niepowtarzalnej kategorii.

Nauczycieli uhonorowano w następujących kategoriach: „Dobra dusza”, „Mistrz spokoju”, „Miss elegancja”, „Mama Nr. 2”, „Mistrz pomysłów”, „Sokole oko”, „Mistrz głosu”, „Mistrz humoru”, „Złoty wykładowca”, „Mistrz cierpliwości”, „Przyjaciel dzieci i młodzieży”, „Mistrz kaligrafii”, „Stróż porządku”, „Złoty słowik”, „Pomocna dłoń”, „Mistrz odwagi”, „Dyrektor na dziesiątkę” oraz „ Miss uśmiechu”.

Po świątecznym koncercie uczniowie zaprosili nauczycieli na tort i kawę.

This entry was posted in Imprezy. Bookmark the permalink.