Studniówka 2018

9 lutego 2018 roku w Gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach odbyła się tradycyjna zabawa studniówkowa, w której wzięli udział uczniowie klas IIIG-IVG, ich wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice.

Zabawę studniówkową tegorocznych maturzystów 54 PROMOCJI zainaugurowała czasowo pełniąca obowiązki dyrektora gimnazjum pani Eleonora Maszaro, która serdecznie powitała wszystkich zebranych na sali, składając podziękowania maturzystom i ich rodzicom za współpracę.

Kolejno głos zabrali wychowawcy klasy IVG, pierwsza pani Waleria Rodź oraz obecna wychowawczyni pani Jolanta Maciejkianiec.

Następnie uczniowie klas IIIG-IVG zaprezentowali ciekawy program artystyczny, który był przeplatany tańcami, piosenkami oraz wierszami o szkole i zbliżających się egzaminach.

Kulminacją zabawy był tradycyjny tort studniówkowy.

Na zakończenie uroczystości maturzyści podziękowali nauczycielom i rodzicom za wyrozumiałość, cierpliwość, poświęcenie oraz opiekę.

Od dzisiaj na naszych maturzystów czeka rzetelna praca. Z całego serca szczerze życzymy im wytrwałości oraz pomyślności na maturze.

This entry was posted in Imprezy. Bookmark the permalink.