SPOTKANIE OPŁATKOWE

Spotkania opłatkowe stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz obchodów Nowego Roku. Radosna, serdeczna życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła spotkaniu, które odbyło się 23 grudnia 2011 roku w szkole średniej w Ławaryszkach. W spotkaniu wzięli w nim udział zarówno starsi jak i młodsi mieszkańcy Ławaryszek, jak również i okolicznych miejscowości , wśród nich m.in. Proboszcz Parafii ławaryskiej ks.Pawel Palul.

Na początku wszystkich zebranych powitała tymczasowo pełniąca obowiązki dyrektora szkoły średniej w Ławaryszkach p. Anżela Pietkunienie, która przeczytała fragment Ewangelii i wprowadziła tym samym zgromadzonych w atmosferę wydarzeń betlejemskich. W bożonarodzeniowy nastrój wszystkich  wprowadził także  występ młodzieży szkolnej, która przepięknie zaśpiewała kolędy. Następnie młodzi aktorzy z pełnym zaangażowaniem zaprezentowali Jasełka.

Program świąteczny przygotowała starszy nauczyciel religii Krystyna Juckiewicz-Tołłoczko. Na program świąteczny składał się także występ klasy pierwszej. Uczniów tej klasy przygotowała wychowawczyni p.Halina Rynkiewicz. Uczniowie klasy pierwszej ślicznie zaprezentowały inscenizację i kolędy. Dyrekcja szkoły średniej w Ławaryszkach wraz z Radą szkoły i katechetami serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Ławaryszek i okolic na przyszłoroczne spotkanie.

This entry was posted in Imprezy. Bookmark the permalink.