Dzień otwartych drzwi w Kolegium Wileńskim: STUDIA. PRAKTYKA. KARIERA 2017.

23 listopada 2017 roku uczniowie klas IIIG i IVG naszego gimnazjum wraz z wychowawczyniami panią Eleonorą Maszaro i panią Jolantą Maciejkianiec udali się do  Kolegium Wileńskiego na dzień otwartych dni.

Spotkanie odbyło się na Wydziale Zarządzania Przedsiębiorstwem, gdzie byli zaproszeni uczniowie, nauczyciele, absolwenci, wykładowcy oraz pracodawcy.

Celem spotkania jest dzielenie się doświadczeniem, znalezienie odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące kariery zawodowej: co robić po szkole, co wybrać, w jaki sposób studia są powiązane z pracą, której potrzebuje pracodawca, gdzie można odbyć praktykę, jak rozpocząć poszukiwanie pracy i tak dalej.

Mamy nadzieję, że takie seminaria będą przydatne naszym uczniom i pomogą w wyborze przyszłego zawodu oraz wymarzonych studiów.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.