Zabawa andrzejkowa

W piątek 24 listopada gościliśmy w naszym gimnazjum uczniów klas 9, 10 oraz nauczycieli ze Szkoły-Ośrodka Wielofunkcyjnego w Mościszkach. Spotkanie miało charakter integracyjny.

Na początku zapoznaliśmy gości ze szkołą, która jest tuż po renowacji. Potem mieliśmy wesołą zabawę w auli. Andrzejki-to jeden z najbardziej tajemniczych wieczorów roku, który kojarzy się nam z magią, wróżeniem i tajemniczymi obrzędami, jakie dzisiaj są traktowane z przymrużeniem oka.

A więc tego wieczoru towarzyszyły nam gry,zabawy, tańce. Po poczęstunku mieliśmy czas na dyskotekę, gdyż to okazja hucznie się zabawić, bo wkrótce nastąpi adwent.

Mamy nadzieję, że zainicjowane spotkanie wywołało u gości pozytywne skojarzenia o naszym gimnazjum i na pewno jeszcze nieraz się spotkamy.

This entry was posted in Imprezy, Naujienos. Bookmark the permalink.