Obchody Dnia Nauczyciela

5 października – Światowy Dzień Nauczyciela. W tym dniu myśli i życzenia wielu ludzi kierują się w stronę szkoły i nauczycieli.

Dnia 5 października 2017 roku uczniowie klas IVG – IIIG naszego gimnazjum tradycyjnie przygotowali ciekawy program z okazji tego święta.

Początkowo przeprowadzili nietradycyjne lekcje dla młodszych kolegów gimnazjum. Następnie wszyscy udali się do pięknie udekorowanej sali sportowej, gdzie odbyła się część artystyczna. W tym roku uczniowie różnych klas wzięli udział w koncercie. Na początku wystąpił chór „Uśmiech”, który wykonał piosenkę o szkole. Kolejno uczniowie recytowali piękne wiersze o nauczycielach, które były przeplatane tańcami oraz scenkami z życia gimnazjum. Następnie odbyła się gala dyplomów dla nauczycieli, gdzie nie zabrakło również burzliwych oklasków oraz kwiatów.

Na zakończenie uczniowie klas gimnazjalnych zaprosili szanownych nauczycieli na słodki poczęstunek, gdzie podzielili się wrażeniami o spędzonym dniu.

W imieniu nauczycieli chcemy serdecznie podziękować wychowawczyni klasy IVG pani Jolancie Maciejkianiec oraz uczniom za piękne święto.

This entry was posted in Imprezy. Bookmark the permalink.