Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 odbyła się w naszym gimnazjum 2 czerwca 2017 roku.

O godzinie 9.00 odbył się konkurs z wiedzy o patronie wśród uczniów klas 6 – IIG.

Następnie uczniowie każdej klasy rysowali plakaty o Stefanie Batorym.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 12.00 w sali sportowej gimnazjum, gdzie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, pracownicy gimnazjum oraz rodzice. Koniec roku to czas podsumowań i wyróżnień. Czasowo pełniąca obowiązki dyrektora gimnazjum pani Anżeła Pietkunienie w swoim przemówieniu wielokrotnie podkreślała, że był to rok obfitujący w sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.

Najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy oraz upominki, a dla czwórki najlepszych były wręczone stypendia (100 Euro).

Następnie odbył się koncert z okazji Święta Rodziny, gdzie zaprezentowano dorobek artystyczny naszej placówki.

Na zakończenie święta odbyło się ogólnoszkolne zebranie rodzicielskie.

Czas upłynął w ciepłej i miłej atmosferze.

Takie uroczystości nie tylko integrują i umacniają nas, ale jednocześnie dają okazję do wspólnego spędzenia czasu.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.