Kaziuki 2017

8 marca 2017 roku w Gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach odbył się tradycyjny kiermasz kaziukowy.

Prawdziwy kiermasz rozmieścił się w sali, gdzie każda klasa miała bogate stoiska. Wśród wyrobów były przeróżne rękodzieła, wyroby cukiernicze oraz palmy. Uczniowie wykazali się swą pracowitością oraz oryginalnością.

Uczniowie przedstawili również ciekawy program artystyczny, podczas którego recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz tańczyli tańce współczesne.

Klasa 8 przedstawiła pokaz mody ekologicznej pt. „Modny strój wyczarowany z odpadów”.

Organizatorkami tego święta są nauczycielki technologii pani Krystyna Tankielun oraz pani Jelena Palewicz, a prowadzącymi programu – uczniowie klasy IIG.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.