Święto Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka – to jedna z uroczystości, która stała się już tradycją Gimnazjum im.Stefana Batorego. W tym roku impreza odbyła się 2 lutego i zgromadziła liczne grono widzów.

Na początku uroczystości gości przywitała wicedyrektor gimnazjum Anżeła Petkunienė. Dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami przygotowały program artystyczny. W pięknie udekorowanej sali uczniowie nie tylko deklamowali wiersze i śpiewali piosenki, ale także zainscenizowali krótkie przedstawienia.

W przygotowanym programie artystycznym wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie podziwiali swoje pociechy.  Na twarzach dziadków gościła radość, a chwilami nawet wzruszenie.

Na koniec uroczystości dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane kwiaty.

Imprezę uwieńczyły pyszne bułeczki przy gorącej herbatce.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.