Zabawa studniówkowa

4 lutego 2017 roku w Gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach odbyła się tradycyjna zabawa studniówkowa.

W uroczystości wzięli udział uczniowie klas IIIG – IVG, rodzice, nauczyciele oraz absolwenci naszej placówki.

Bal tegorocznych maturzystów, 53 PROMOCJI, rozpoczął się w pięknie udekorowanej sali tradycyjnym polonezem.

Następnie głos zabrała dyrektor gimnazjum pani Anna Ancewicz, która serdecznie powitała wszystkich zebranych na sali, składając ogromne podziękowania rodzicom maturzystów za współpracę oraz wspaniałych uczniów.

Kolejno głos zabrali wychowawcy klasy IVG, pierwsza pani Weronika Użdalewicz oraz obecny wychowawca pan Albert Wołk.

Kulminacją zabawy był ciekawy program artystyczny, przeplatany pięknymi tańcami. Mnóstwo przygotowań ze strony rodziców, nauczycieli, wychowawcy i uczniów zaowocowało tego wieczoru przepięknym widowiskiem i wesołą zabawą. Abiturienci wykazali swoje zdolności aktorskie, muzyczne i plastyczne.

Na zakończenie maturzyści podziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za wyrozumiałość, cierpliwość, poświęcenie i opiekę. Wszyscy adresaci życzeń i podziękowań otrzymali piękne kwiaty.

Ten piękny zimowy wieczór na długie lata pozostawi po sobie wiele miłych i ciepłych wrażeń.

Teraz czeka na naszą młodzież intensywna praca. Z całego serca życzymy im wytrwałości, pracowitości i szczęścia na maturze.

This entry was posted in Imprezy. Bookmark the permalink.