Obchody Dnia Nauczyciela

Na całym świecie, w ponad 100 krajach, w dniu 5 października obchodzony jest Światowy Dzień Nauczyciela. W tym dniu myśli i życzenia wielu ludzi kierują się w stronę szkoły i nauczycieli. Ten dzień uświadamia wszystkim, jaką rolę w życiu społecznym odgrywa edukacja, jak wiele zależy od właściwego wykształcenia dzieci i młodzieży.

Dnia 6 października uczniowie klas IIIG – IVG naszego gimnazjum przygotowali ciekawy program z okazji tego święta. Początkowo przeprowadzili nietradycyjne lekcje dla młodszych kolegów gimnazjum. Następnie wszyscy udali się do pięknie udekorowanej sali sportowej, gdzie odbyła się część artystyczna. W tym roku uczniowie przygotowali przedstawienie o charakterze humorystycznym. Następnie odbyła się gala wręczenia ,,szkolnych’’ Oskarów, gdzie nie zabrakło również burzliwych oklasków oraz kwiatów.

Na zakończenie uczniowie klas gimnazjalnych zaprosili szanownych nauczycieli na słodki poczęstunek, gdzie podzielili się wrażeniami o spędzonym dniu.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.