Wyjazd do Polski

W dniach 02-08 czerwca 14-osobowa grupa uczniów miała wyjazd do Bydgoszczy. Był to pobyt w Gimnazjum Nr. 16 I. J. Paderewskiego. Jest to szkoła, zaprzyjaźniona z nami, a więc nasi uczniowie po raz  kolejny odwiedzili przyjaciół. Opiekunkami grupy były nauczycielki Anna Burbo oraz Jelena Palewicz.

Podczas pobytu uczniowie mieli okazję uczestniczyć na różnych lekcjach, w zawodach sportowych oraz wycieczkach. Zwiedziliśmy piękne miasto Bydgoszcz, podziwialiśmy urocze uliczki Torunia, byliśmy uczestnikami wielu ciekawych imprez.

Słowa uznania kierujemy do wszystkich, kto się przyczynił do organizacji cudownego pobytu.

Bardzo serdecznie dziękujemy dyrekcji, nauczycielom, rodzicom, sponsorom oraz uczniom z gimnazjum w Bydgoszczy  za czas, jaki poświęcili naszym dzieciom, za troskliwą opiekę, okazaną pomoc, serdeczność i gościnne przyjęcie.

Ciepła i serdeczna atmosfera sprawiła, że pobyt okazał się perfekcyjny, dzieci wróciły zadowolone i pełne miłych  wrażeń.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.