Święto rodziny

Słowo „Rodzina” łączy w sobie najpiękniejsze słowa na świecie: mama, tato, babcia, dziadek, siostra, brat, które zawierają najbardziej wzniosłe treści.

Aby wyrazić swe uczucia, emocje i podziękowanie rodzicom, uczniowie klas początkowych Szkoły Średniej w Ławaryszkach mieli taką okazję 27 maja obchodząc „Święto Rodziny”.

rodz1

Na święto przybyli rodzice, babcie i dziadkowie. Impreza odbyła się w wąskich rodzinnych kręgach. Uczniowie klas pierwszej, drugiej i czwartej „Gości” zaprosili do swych klas.

Klasy byly pięknie udekorowane, a na „Gości” czekały już na stołach owoce, słodycze i herbatka.

rodz2

Rodzice uczniów słuchali koncertu życzeń. Dzieci swoim rodzicom śpiewały piosenki, deklamowały wiersze, odegrały inscenizacje o rodzinie. Uczniowie dziękowali, przepraszali oraz składali życzenia płynące z ich serduszek.

rodz3

Impreza zakończyła się wspólnym śpiewaniem rodziców, dzieci i wychowawczyń.

This entry was posted in Imprezy. Bookmark the permalink.