Zajęcie edukacyjne w bibliotece Uniwersytetu Wileńskiego

30 maja 2016 roku uczniowie klasy 7 wraz z wychowawczynią panią Reginą Sudnikiewicz Gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach wybrali się na wycieczkę do Uniwersytetu Wileńskiego. Od razu udali się do biblioteki uniwersytetu, gdzie wysłuchali ciekawego wykładu o bibliotece oraz historii tej uczelni. Kolejno poznali najciekawsze zabytki architektury Uniwersytetu Wileńskiego oraz podziwiali piękne krajobrazy Wilna z wieży obserwatorium astronomicznego.

Następnie siedmioklasiści udali się na drugą część wycieczki – rozrywkową, do kręgielni, gdzie mieli możliwość konkurowania ze sobą, grając w jedną z najbardziej popularnych gier na świecie.

Do domu uczniowie wrócili pełni wrażeń. Cieszymy się, że ostatni dzień roku szkolnego udało się spędzić treściwie i pożytecznie.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.