TYDZIEŃ NAUK ŚCISŁYCH

W dniach 14-18 marca w naszej szkole został zorganizowany Tydzień Nauk Ścisłych, obfitujący w wiele różnorodnych wydarzeń, w których uczestniczyli nasi uczniowie oraz nauczyciele.

W poniedziałek uczniowie klas 5-8 mieli zajęcia matematyczne, poświęcone międzynarodowemu dniowi „Liczby Pi“.

We wtorek, 15 marca, uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w wiktorynie logicznej ”Nauczyciele kontra uczniowie”.

We środę uczniowie wzięli udział w konkursach przedmiotowych Olimpis.

We czwartek, 17 marca, odbył się Międzynarodowy Konkurs ,,Kangur Matematyczny 2016”, w którym wzięli udział uczniowie klas 3-9.

Impreza, kończąca Tydzień Nauk Ścisłych, odbyła się w piątek, 18 marca. Było zorganizowane zajęcie integracyjne z matematyki i historii dla uczniów klas 7-8 ,,Kalendarz Majów”. Drużyny, pracując w grupach, rozwiązywały rozmaite zadania matematyczne i historyczne.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.