Odwiedziny grupy przyjaciół z Polski

„Przyjaźń i współpraca są największymi bogactwami świata.”

John Kehoe

W dniach 4 – 8 marca 2016 roku w murach naszego gimnazjum gościliśmy czternastoosobową grupę uczniów oraz ich opiekunów z Polski. Są to nasi przyjaciele z Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy. Przyjazd uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły to stałe i bardzo ważne wydarzenie w kalendarzu naszego gimnazjum. To czas zawiązywania przyjaźni i doskonalenia umiejętności językowych.

Dni spędzone razem obfitowały nie tylko w atrakcje związane ze zwiedzaniem ciekawych miejsc w Wilnie i Trokach, ale także we wspólne zabawy sprzyjające integracji młodzieży. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych, sportowych oraz artystycznych.

Już niedługo, podczas wakacji letnich, czeka na nas kolejne spotkanie z naszymi przyjaciółmi, tym razem w Bydgoszczy.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.