Dzień Babci i Dziadka

Babcia i dziadek odgrywają ogromną rolę w życiu każdego człowieka, a przede wszystkim w życiu dzieci.

,,Kochamy Was’’ – pod takim hasłem 29 stycznia 2016 roku odbyło się święto w naszym gimnazjum. Od wielu lat Dzień Babci i Dziadka stał się piękną tradycją. Uczniowie klas najmłodszych wraz ze swoimi wychowawczyniami zaprezentowali ciekawy program artystyczny.

Były to wzruszające wiersze, inscenizacje, piosenki oraz tańce przeplatane pięknymi życzeniami dla ukochanych dziadków. Dziadkowie ze wzruszeniem oglądali występ swoich pociech i bili głośne brawa.

Na zakończenie imprezy gości zaproszono na słodki poczęstunek, a wnukowie obdarowali swoich dziadków własnoręcznie, z wielką miłością wykonanymi upominkami.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

This entry was posted in Imprezy. Bookmark the permalink.