Odwiedziny grupy pielgrzymów z parafii Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

“Jeden z najgłębszych sukcesów życia

Polega na tym, że tylko wszystko

Co robimy dla innych jest tym,

Co naprawdę warto robić.”

Caroll Levis

W grudniu b.r. społeczność szkolna gimnazjum im. S.Batorego w Ławaryszkach była mile zaskoczona obecnością grupy pielgrzymów z parafii Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W murach naszego gimnazjum gościliśmy proboszcza parafii ks. Ryszarda Umańskiego, wójtów, dyrektorów szkół oraz nauczycieli, którzy przybyli na Litwę w celach dobroczynnych. Witaliśmy ich serdecznie, uczniowie zaprezentowali piosenki, tańce i wiersze, za co otrzymali nie tylko głośne brawa, ale również prezenty w postaci słodyczy, książek, zeszytów i innych przyrządów szkolnych.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazane dary. Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa, wtedy proste dziękuję zawiera wszystko, co chcemy wyrazić. Dziękujemy serdecznie za okazane wsparcie, które traktujemy jako wyraz Waszej dobroci i chęci niesienia pomocy.

Dzięki bezinteresownej i niesionej z dużym zaangażowaniem pomocy często pojawia się na twarzach innych uśmiech.  Państwo sprawiacie, że radość, wrażliwość, empatia i dobroć na nowo ożywają w sercach ludzi, życie innych staje się lepsze i bogatsze uczuciowo. Serdecznie dziękujemy za chęć działania i niesienia pomocy. Dziękujemy za dzielenie się swoim czasem.

Swoją postawą stajecie się Państwo wzorem oraz inspiracją dla innych. W nawale codziennych spraw znajdujecie motywację do realizacji pięknej inicjatywy, jaką jest pomoc drugiemu człowiekowi.

Życzymy Państwu jak najwięcej zdrowia i wszelkich łask. Niech Wasze dalsze działania na polu dobroczynnym dostarczają jak najwięcej wewnętrznej satysfakcji, a radość tych, którym pomagacie,  niech motywuje Was do dalszego działania.
Dziękujemy!

dyrekcja oraz cała społeczność szkolna

Gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.