Karnawał noworoczny

28 grudnia 2015 roku w naszym gimnazjum odbył się tradycyjny karnawał noworoczny. Pięknie udekorowana sala, muzyka, żarty, śpiewy, oklaski rozbrzmiewały od rana aż do wieczora.

Uczniowie klas początkowych, ich opiekunowie oraz rodzice świetnie spędzili czas w towarzystwie wesołych zajączków i myszki Miki. Wszyscy w barwnych maskach, gwar, śmiech, muzyka, zabawy, konkursy  i oczywiście św. Mikołaj z workiem prezentów.

Uczniowie klas 5-8 wraz z wychowawcami udali się do Wilna, gdzie ciekawie spędzili czas przy choince na placu Katedralnym oraz w labiryncie noworocznym na placu Ratuszowym. Odwiedzili również centrum rozrywkowe ,,Ozas.’’Do domu wrócili pełni wrażeń.

Wieczorem zabawę rozpoczęli najstarsi uczniowie gimnazjum, która trwała do późnego wieczora. Ciekawe gry, konkursy, inscenizacje i oczywiście, dyskoteka.

Wszyscy byli zadowoleni i szczęśliwi.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.