Jasełka

Boże Narodzenie to czas magii i cudów. Jest to czas, na który czekamy z niecierpliwością. Coroczne przedstawienie jasełkowe to już piękna tradycja naszego gimnazjum.

23 grudnia 2015 roku w Gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach odbyło się coroczne spotkanie wigilijne, na które tradycyjnie przybyła cała wspólnota szkolna: uczniowie, rodzice, dziadkowie oraz nauczyciele. Na tę uroczystość przybyli również dostojni goście: proboszcz parafii ławaryskiej ksiądz Paweł Palul oraz starosta gminy ławaryskiej pan Mark Piłat. W ciepłej, radosnej i świątecznej atmosferze w pięknie przystrojonej sali obejrzeliśmy widowiskowe jasełka w wykonaniu uczniów klas początkowych,  śpiewaliśmy kolędy, łamaliśmy się opłatkiem,  składaliśmy świąteczne życzenia.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, by święta w naszym gimnazjum były wyjątkowe.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne oraz życzymy pomyślnego Nowego 2016 Roku!

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.