Udział w nietradycyjnej lekcji poradnictwa zawodowego

23 listopada 2015 roku uczniowie klasy IG oraz wychowawczyni pani Jelena Palewicz wzięli udział w nietradycyjnej lekcji poradnictwa zawodowego. Miało to miejsce w jednej z największych firm wśród krajów bałtyckich produkcji opakowań ,,Grafobal’’. Uczniowie zwiedzili fabrykę, zapoznali się z procesem produkcji opakowań, pogłębili swą wiedzę o różnych zawodach, które są niezbędne, by powstały opakowania.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni dyrektorowi tej spółki panu Egidijusowi Razmusowi oraz kierownikowi wycieczki panu Donatasowi za piękną okazję i możliwość zwiedzenia fabryki.

wychowawczyni Jelena Palewicz oraz uczniowie klasy IG

Gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.