Akcja dobroci „Rozpal uśmiech w oczach dziecka”

• Z  okazji zbliżających się najpiękniejszych  Świąt  Bożego  Narodzenia pedagodzy socjalni rejonu wileńskiego ogłaszają akcję na temat: „Rozpal uśmiech w  oczach dziecka”. Celem tej akcji jest niesienie radości dzieciom niepełnosprawnym.

Stwórzmy maluchom z Domu Dziecka  przyjemniejsze  i  weselsze  święta bożonarodzeniowe. Obecnie Dom Dziecka liczy około 100 dzieci w wieku do 6 lat.

Oto  lista rzeczy których najbardziej  potrzebują maluchy: serwetki (suche  i  wilgotne), mydełko (twarde lub w płynie), pampersy , klej (ołówkowy lub w płynie), pisaki (flamastry), kolorowe ołówki, kolorowy papier.

Oczywiście mogą  być to różnorodne maskotki, gry, słodycze,  których można byłoby użyć jako  prezent z okazji urodzin dziewczynkom i chłopcom (Wszystko powinno być nieużywane).

Apelujemy do wszystkich ludzi dobrego serca dołączyć się do naszej akcji  i wykazać swoją dobroć.  Wszyscy wspólnie sprezentujemy maluchom miłe i ciepłe święta.

Ofiarowane rzeczy przynosimy do biblioteki.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.