Uroczyste poświęcenie szkolnego mikrobusu

19 listopada 2015 roku cała społeczność Gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach świętowała piękną uroczystość – błogosławieństwo oraz poświęcenie szkolnego mikrobusu.

Najpierw ksiądz proboszcz parafii ławaryskiej pw. Św. Jana Chrzciciela Paweł Palul pobłogosławił i poświęcił szkolny mikrobus na pomyślne korzystanie, życząc szerokiej drogi i szczęśliwej jazdy.

Następnie w sali szkolnej uczniowie gimnazjum przedstawili ciekawy program artystyczny oraz wyrazili ogromne podziękowanie administracji samorządu rejonu wileńskiego za ufundowanie nowego szkolnego 19-miejscowego mikrobusu Iveco Daily. Jest to dar niezmiernie ogromny i bardzo na czasie. Cała społeczność szkolna cieszy się z tego nowego nabytku i serdecznie dziękuje za to, że już może dojeżdżać na lekcje, jeździć na konkursy, olimpiady oraz wycieczki ,,własnym’’ szkolnym transportem.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.