Kiermasz Kaziukowy

Jak co roku, 1 marca w naszej szkole odbyło się tradycyjne święto „Kaziuki – 2013”. Udział w tej imprezie wzięli uczniowie 1-11 klas. Zaangażowali się wszyscy: uczniowie, rodzice oraz wychowawcy.

Każda klasa musiała udekorować swoje stoisko, ułożyć hasło oraz zareklamować swoje towary.

Uczniowie przygotowali również ciekawy program artystyczny: klasa 10 przedstawiła interesujące, pełne humoru scenki kaziukowe. Młodsze dzieci tańczyły, a chór szkolny zanucił melodyjne pieśni ludowe. Odbyła się również loteria.

Wszyscy chętni mieli okazje, wziąć udział w zajęciach techniki wyplatania koszyków z wikliny papierowej, które przeprowadziła pani od technologii Krystyna Tankelun.

Czas szybko mijał, wszyscy wrócili do domu pełni wrażeń i zadowolenia.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, a mianowicie dla pani starosty Lilii Grygorowicz. Szczególne podziękowanie składamy kierowniczce przedszkola pani Renacie Barusewicz, która przebyła do nas z licznym gronem wychowawczyń oraz przedszkolaków.

Organizatorem imprezy była nauczycielka od technologii K. Tankielun. Część artystyczną przygotowali choreograf pani E. Subocz oraz muzyk pan H. Szturo, wystawę przyszykowała nauczycielka plastyki pani J. Palewicz. Za obramowanie techniczne był odpowiedzialny nauczyciel informatyki pan M. Podlecki.

Wszystkim szczerze dziękujemy

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.