Projekt ” Kalendarz kulinarny z przepisami na polskie oraz litewskie dania bożonarodzeniowe”

Dobiega końca realizacja projektu: „Kalendarz kulinarny z przepisami na polskie oraz litewskie dania bożonarodzeniowe”. 20 grudnia, uczniowie biorący udział w projekcie, przystąpili do najsmakowitszej części konkursu na żywo, niczym w kuchni MasterChefa zajmowali się przygotowaniem dań, które później ocenili jurorzy. Zostały przyrządzone dania wigilijne według starych, a nawet zapomnianych przepisów. W taki sposób uczniowie pogłębili wiedzę o polskich tradycjach i zwyczajach świątecznych. Kolejny etap konkursu jeszcze przed nami, tzn. na podstawie tych przepisów zostanie sporządzony kalendarz dań wigilijnych.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.