Okres świąteczny.

W gimnazjum od dłuższego czasu panuje świąteczna atmosfera. Klasy są świątecznie ozdobione, korytarze upiększają piękne dekoracje, w szkolnej sali zagościła choinka. Uczniowie powtarzają znane kolędy i uczą się nowych pastorałek, każda klasa własnoręcznie przygotowała wspaniałe wiązanki i wieńce świąteczne.

22 grudnia odbył się nietradycyjny dzień nauczania, nauczania kultywowania tradycji i kultury naszych przodków. W klasach odbyły się spotkania opłatkowe wychowawców z uczniami, a w sali szkolnej, przy wspólnym spiewaniu kolęd, wszyscy uczniowie gimnazjum zaprezentowali wspaniałe przedstawienie Jasełkowe. Do stworzenia tej niezwykłej, magicznej i przytulnej atmosfery byli zaangażowani wszyscy – uczniowie, rodzice, nauczyciele, personel techniczny.

This entry was posted in Aktualności, Imprezy. Bookmark the permalink.