Ostatni dzwonek dla maturzystów w Gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach

24 maja 2021 roku w naszym gimnazjum odbyła się uroczystość Ostatniego Dzwonka dla uczniów klasy IVG. Najpierw wszyscy udali się do kościoła pw. Św. Jana Chrzciciela w Ławaryszkach, gdzie uczestniczyli we Mszy świętej. Następnie odbył się uroczysty apel na podwórku gimnazjum. Maturzyści mieli okazję po raz ostatni wysłuchać skierowanych do nich pięknych życzeń na dalszą drogę życia. Ciepłe słowa w adres maturzystów były wypowiedziane przez starostę gminy ławaryskiej pana Marka Piłata, dyrektora gimnazjum panią Renatę Barusewicz, pierwszą panią Weronikę Użdalewicz oraz wychowawców panią Reginę Sudnikiewicz i pana Alberta Wołka. Życzenia złożyli także uczniowie klasy IIIG, dla których maturzyści przekazali symboliczny klucz gimnazjum. Głos zabrali również maturzyści, którzy podziękowali dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom gimnazjum za trud włozony w ich edukację oraz wychowanie.

Na zakończenie jeszcze kilka wspólnych zdjęć klasowych oraz tradycyjne posadzenie drzewka. I na tym się wszystko skończyło, maturzyści udali się do swojej klasy na ostatnią wychowawczą.

W imieniu całej społeczności gimnazjalnej życzymy im powodzenia na egzaminach, trafnego wyboru dalszej drogi życiowej oraz wszelkiej pomyślności.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.