Daily Archives: 2022 May, 6

Karjera

5 maja 2022 roku w murach naszego gimnazjum odbyło się spotkanie uczniów starszych klas gimnazjalnych z panią Krystyną Syrnicką, przedstawicielką Akademii Edukacji Uniwersytetu Witolda Wielkiego. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z propozycjami  uczelni oraz z warunkami rekrutacji danej placówki.

Posted in Aktualności | Comments Off on Karjera

„Dzień sportu i przyjaźni”

5 maja w naszym gimnazjum obchodziliśmy „Dzień sportu i przyjaźni”. Z tej okazji gościliśmy uczniów ze Szkoły-Centrum Wielofunkcyjnego w Mościszkach. Uczniowie mieli okazję wykazać się w różnych dyscyplinach sportowych, wyścigach, zawodach oraz bliżej zapoznać się z uczniami sąsiedniej szkoły. Na … Continue reading

Posted in Aktualności, Imprezy, Naujienos | Comments Off on „Dzień sportu i przyjaźni”