Monthly Archives: January 2016

Nietradycyjne lekcje technologii

W dniach 20 i 27 stycznia 2016 roku uczniowie klas 5-6 wraz z nauczycielkami technologii panią Krystyną Tankielun oraz panią Jeleną Palewicz wzięli udział w nietradycyjnych lekcjach technologii w studium ceramiki w Wilnie. Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z właściwościami … Continue reading

Posted in Aktualności | Comments Off on Nietradycyjne lekcje technologii

Rozkaz o przeniesieniu procesu nauczania

Posted in Naujienos | Comments Off on Rozkaz o przeniesieniu procesu nauczania

Obchody Dnia Obrońców Wolności

Dzień Obrońców Wolności jest tradycyjnie obchodzony w Gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach. 13 stycznia 2016 roku obchodzono na Litwie 25 rocznicę tragicznych wydarzeń w Wilnie.

Posted in Aktualności | Comments Off on Obchody Dnia Obrońców Wolności

Wycieczka do Kowna

29 grudnia 2015 roku grupa nauczycieli gimnazjum wybrała się do Kowna, gdzie wzięła udział w seminarium na temat: ,,Mokymo priemonės ir jų svarba ugdant specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus’‘.

Posted in Naujienos | Comments Off on Wycieczka do Kowna

Karnawał noworoczny

28 grudnia 2015 roku w naszym gimnazjum odbył się tradycyjny karnawał noworoczny. Pięknie udekorowana sala, muzyka, żarty, śpiewy, oklaski rozbrzmiewały od rana aż do wieczora.

Posted in Naujienos | Comments Off on Karnawał noworoczny

Jasełka

Boże Narodzenie to czas magii i cudów. Jest to czas, na który czekamy z niecierpliwością. Coroczne przedstawienie jasełkowe to już piękna tradycja naszego gimnazjum.

Comments Off on Jasełka