Monthly Archives: March 2014

KANGUR 2014

20 marca w Ławaryskiej Szkole Średniej, jak i we wszystkich szkołach na Litwie, odbył się międzynarodowy konkurs „Kangur 2014”. Nasza szkoła bierze  udział w tym konkursie już od wielu  lat.

Posted in Naujienos | Comments Off on KANGUR 2014

Święto Poezji

19marca w szkole podstawowej im.Czesława Miłosza w Pakienie miał miejsce konkurs recytatorski zatytułowany ,,Swięto Poezji" organizowany przez Wydział Oświaty samorządu rejonu wileńskiego.

Posted in Aktualności | Leave a comment

Międzynarodowy dzień liczby π (pi)

14 marca w naszej szkole, jak co roku, obchodziliśmy międzynarodowy dzień liczby π (pi). Uczniowie do tego święta przygotowywali się zawczasu. Uczniowie 5-8 klas rysowali plakaty, natomiast starszoklasiści uczyli się cyfr po przecinku na pamięć.

Posted in Naujienos | Comments Off on Międzynarodowy dzień liczby π (pi)

Święto poezji

„Święto poezji“ wśród uczniów klas początkowych  naszej szkoły odbywa się juz po raz 7. Organizatorem danej imprezy była Halina Rynkiewicz. Do deklamacji w tym roku przygotowały się 32 osoby.

Posted in Naujienos | Comments Off on Święto poezji