Monthly Archives: March 2013

Pozdrowienia Wielkanocne

Wesołego Alleluja!

Posted in Naujienos | Leave a comment

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny 2013”

21 marca 2013 roku w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2013", którego organizatorkami były nauczyciele z matematyki Jolanta Žigaitė oraz Katarzyna Misiewicz.

Święto „Powitanie ptaków“

Za oknem marzec. Dni stają się coraz dłuższe. Nad ziemią, jeszcze pokrytą śniegiem, coraz więcej słońca..Idzie wiosna, już wkrótce przylecą ptaki.

Posted in Aktualności | Leave a comment

Święto poezji

Corocznie 21 marca obchodzimy Światowy Dzień Poezj i, święto, ustanowione przez UNESCO jesienią 1999 roku. Celem tego dnia jest promocja czytania, pisania ,publikowania i nauczania poezji na całym świecie. W naszej szkole w Ławaryszkach również od najmłodszych lat … Continue reading

Wycieczka do Kowna

15 marca w Ławaryskiej Szkole Średniej była zaplanowana wycieczka edukacyjna, aby uczcić święto 11 marca. Był to dzień nietradycyjnego nauczania, którego celem było zwiedzanie  Muzeum Broni Wojennej oraz IX Fortu.

Dzień liczby π (pi)

Matematyka jest delikatnym kwiatem,                                                                                       która rośnie nie na każdej glebie                                                                                       i zakwita nie wiadomo kiedy i jak.                                                                                                                                  Jean Farbe W Ławaryskiej Szkole Średniej już po raz drugi organizuje się „Święto liczby π (pi)”.

Kiermasz Kaziukowy

Jak co roku, 1 marca w naszej szkole odbyło się tradycyjne święto „Kaziuki – 2013”. Udział w tej imprezie wzięli uczniowie 1-11 klas. Zaangażowali się wszyscy: uczniowie, rodzice oraz wychowawcy.