Monthly Archives: February 2013

Mała olimpiada z języka angielskiego

21 lutego 2013 r. w szkole średniej w Miednikach odbyła się mała olimpiada języka angielskiego pt. „Po angielsku o Litwie“, w której wzięła udział drużyna naszej szkoły. Naszą szkołę zaprezentowali uczniowie klasy 6: Ewelina Grochowska, Edwin Orłowski, Roland Wasiljew, Andrzej … Continue reading

Posted in Naujienos | Leave a comment

16 lutego- Dzień Odzyskania Niepodległości Litwy

13 lutego 2013 roku uroczyście obchodziliśmy 95 rocznicę Odzyskania Niepodległości Litwy. W uroczystości wzięli udział uczniowie klas 5-12. Po wysłuchaniu hymnu państwowego był przedstawiony referat historyczny odnośnie odrodzenia państwowego.

Posted in Imprezy | Leave a comment

Kangur Języków

Już od kilku lat uczniowie naszej szkoły uczestniczą w projekcie „Kangur Języków” organizowanym przez „Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas“. W tym roku projekt został podzielony na dwa programy: język litewski (1 program) i język obcy (2 program).

Posted in Naujienos | Leave a comment

Dzień Babci i Dziadka

Jedną z najbardziej oczekiwanych i pięknych uroczystości w naszej szkole jest „Święto Babci i Dziadka”. W tym roku ta uroczystość odbyła się 7-go lutego.

Posted in Imprezy | Leave a comment