Monthly Archives: December 2012

Święto Bożego Narodzenia

„Kiedy Gwiazdka jest już blisko, to się zwwykle tak przydarza, że wiem o tym bez pytania i bez kalendarza.” Jerzy Ficowski

Karnawał Noworoczny

27 grudnia w naszej szkole odbył się tradycyjny bal noworoczny. Pięknie świątecznie udekorowana sala, muzyka, żarty, oklaski rozbrzmiewały od rana aż do późnego wieczora.

Posted in Imprezy | Leave a comment

Seminar dla nauczycieli „Bożenarodzeniowe upiększanie domu“

18 grudnia w Ławaryskiej Szkole Średniej odbył się treściwy seminar dla nauczycieli „Bożenarodzeniowe upiększanie domu.“

Posted in Aktualności | Leave a comment

Zajęcie promujące aktywnośc fizyczną „Zumba“

14 grudnia w naszej szkole odbyło się ciekawe zajęcie pt. „Zumba“,które przeprowadziła pani Irina Butorina.

Posted in Aktualności | Leave a comment

Święto szkoły

W szkole wszyscy jesteśmy jak jedna rodzina. Jest tutaj miła każda spędzona godzina. Uczymy się wierzyć w swoje marzenia I nie poddawać się w chwilach zwątpienia. Szkoła jest jak drugi dom, ponieważ spędzamy w jej murach połowę naszego życia. Tutaj … Continue reading

Pasowanie na ucznia

30 listopada w naszej szkole odbyło się święto „Pasowanie na ucznia.“ Na święto przybyli przedszkolacy, uczniowie klas początkowych, rodzice i dziadkowie uczniów klasy pierwszej, uczniowie piątej klasy, administracja szkoły, pracownice biblioteki ławaryskiego starostwa.