Monthly Archives: November 2012

Wycieczka do Muzeum Radia i Telewizji w Wilnie

Posted in Imprezy | Leave a comment

Seminarium „Żarowka od oszczędzania do przetwarzania.“

21 listopada gościlismy w murach naszej szkoły przedstawicieli organizacji „Wspieranie przyszłości“, którzy przeprowadzili ciekawe seminarium na temat: „Żarowka od oszczędzania do przetwarzania.“

Posted in Aktualności | Leave a comment

Dzień Tolerancji w szkole

16 listopada jak i co roku w naszej szkole odznaczyliśmy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Uczniowie do szkoły przynieśli piękne „Tolerancyjne parasolki”. One przypomniały o ważności tego dnia.

Posted in Naujienos | 2 Comments

Lekcja „Okazania Pierwszej Pomocy”- dla uczniów 5-12 klas

Już od kilku lat nauczyciele i uczniowie naszej szkoły są członkami  rejonowego oddziału „Czerwonego Krzyża”. Należą do nich 23 osoby dorosłe i 20 uczniów. Z przyjemnością uczestniczą w różnych imprezach i zajęciach organizowanych przez tę organizację.

Posted in Aktualności | Leave a comment

Święto Niepodległości Polski

12 listopada 2012 r. w Ławaryskiej Szkole Średniej odbyło się Święto Niepodległości Polski, które było organizowane jako nietradycyjny dzień.

Posted in Imprezy | Leave a comment