Projektas „Antrinių žaliavų panaudojimas“

Projekto tikslas – skatinti visuomenę vengti atliekų susidarymo, mažinti kenksmingų medžiagų kiekį produktuose ir medžiagose, daiktus naudoti pakartotinai ar pailginti jų naudojimo laiką.

Projekto metu 6-7 klasių mokiniai susipažino su pagrindinėmis atliekų susidarymo ir tvarkymo problemomis, ieškojo galimybių,  kaip mažinti atliekų susidarymą, tinkamai tvarkyti jau susidariusias atliekas, generavo idėjas apie antrinį atliekų panaudojimą. Populiariausias antrinių žaliavų panaudojimo būdas – perdirbimas, pasitelkus fantaziją ir originalias idėjas, panaudoti daiktai ar atliekos gali būti dar kartą prikelti naujam gyvenimui.

Šias idėjas puikiai pritaikė mūsų gimnazijos 6-7 klasių mokiniai ir savo  projektą – parodą pavadino  „Robotas iš nieko…”.