Kaziukai 2020

Kovo 10 dieną gimnazijoje vyko jau tradicine tapusi Kaziuko mugė. Renginyje aktyviai dalyvavo visi 1-IVG klasių mokiniai. Šių metų mugės tema „Kaziuko širdis“. 5 – 8 ir IG- IVG klasių mokiniai dalyvavo kūrybiniame konkurse, kurio tikslas – pasitelkus įvairia technika pagaminti 1*1 metro širdį. 1-4 klasių mokiniai kartu su dailės mokytoja Jelena Palevič dalyvavo kūrybiniuose dirbtuvėlėse. Tądien neapsieita ir be Kaziuko mugės. Gimnazijos  erdvės kvepėjo kepiniais, o prekybininkų šurmulys susiliejo su liaudiška muzika. Prekiauta ne tik gardėsiais, bet ir įvairiais rankdarbiais, be to vyko Kaziuko loterija, kurią organizavo 8 klasės mokiniai kartu su klasės vadove Liucina Volk.

Kaziuko mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir pavasarinę nuotaiką bei  daug malonių įspūdžių. Dėkojame organizatoriams: dailės mokytojai Jelenai Palevič ir technologijų mokytojai  Kristinai Tankeliun bei visiems padėjusiems organizuoti renginį.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.