Mikołajki

Na dzień 6 grudnia przypadają imieniny św. Mikołaja. Z tej okazji w gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach odbyła się impreza, w której uczestniczyły uczniowie klas początkowych. Uczniowie oglądali film o św. Mikołaju, uczetniczyli w wiktorynie, rysowali i oczywiście czekali na prezenty.

Św. Mikołaj zawitał wraz z krasnoludkami i obdarzył prezentami wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników naszego gimnazjum. Nie zapomniał zajrzeć również do żłobka-przedszkola w Ławaryszkach, gdzie sprawił wiele radości maluchom oraz  ich wychowawczyniom.

Serdecznie dziękujemy św. Mikołajowi za prezenty. Składamy również podziękowanie organizatorom: nauczycielce muzyki – Lucynie Wołk, bibliotekarce – Krystynie Taraszkiewicz, Stanisławowi Nowickiemu – ucz. klasy IIIG oraz uczniom klasy IIG.

This entry was posted in Aktualności, Naujienos. Bookmark the permalink.